Ми живемо в Україні, подобається це комусь чи ні

21:00, 29 жовтня 2007
Крым
0 0

Куніцин про пам’ятник Катерині...

Голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій КУНІЦИН вважає, що у Севастополі одночасно з пам’ятником Катерині ІІ треба встановлювати пам’ятники гетьману Сагайдачному і депортованим народам.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на брифінгу у Севастополі, коментуючи факт встановлення пам’ятника російській імператриці в Одесі.

Як зазначив С.КУНІЦИН, на його думку, «оскільки ми живемо в настільки різній країні, яка роздирається політичними розбратами, треба шукати не те, що нас роз’єднує, а те, що об’єднує. І якщо навіть ставити у Севастополі, як в Одесі, пам’ятник Катерині, то я б поставив у Севастополі - зробив би баланс - і пам’ятник Гетьману Сагайдачному».

За словами глави виконавчої влади міста, «ми живемо в Україні, подобається це комусь чи ні. Хтось зробить пам’ятник Катерині. Є рішення встановити пам’ятник депортованим народам. Якщо ставити пам’ятники - так взяти й поставити три і відразу. І люди зрозуміють. Тому що враховується специфіка історії. А там (очевидно, мається на увазі в Одесі - УНІАН) - мордобій».

Водночас, як сказав С.КУНІЦИН, «з пісні слова не викинеш». Він додав, що «Севастополь і Одесу заснувала Катерина, указом 1783 року. Може, комусь подобається, комусь не подобається, але це так. І я знаю, що є рішення Севастопольської міської ради, щоб тут теж був пам’ятник Катерині ІІ». Однак, як наголосив голова міськадміністрації, «у Севастополі треба шукати формули примирення».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter