У ПР пропонують підшукати іншого

18:20, 12 грудня 2007
Крым
0 0

"НУ-НС": Тільки Тимошенко

Народний депутат від Партії регіонів Ганна ГЕРМАН вважає, що коаліція демократичних сил має висунути нову кандидатуру на посаду прем`єр-міністра України.

Як передає кореспондент УНІАН, таку думку Г.ГЕРМАН висловила сьогодні журналістам у Верховній Раді України.

«Створилася така ситуація, що дана коаліція не підтримує діючий уряд. Не працює парламент, не приймаються закони. Ми зупинилися, і це припинення дуже шкодить Україні. Потрібно, щоб коаліція зібралася і висунула нову кандидатуру на посаду прем`єра», - сказала Г.ГЕРМАН.

Представник Партії регіонів припустила, що нову кандидатуру могла б підтримати більшість парламенту, а не тільки коаліційні фракції. «Можливо, ця кандидатура буде настільки консенсусна, що за неї може проголосувати більшість парламенту. Це буде мудро і по-державному. І саме так має зробити коаліція», - переконана вона.

Г.ГЕРМАН вважає, що у складі фракцій БЮТ і НУ-НС є «багато кандидатур, які могли б одержати підтримку більшості парламенту». Водночас вона не стала називати прізвища можливих кандидатур.

Висунення від демократичної коаліції нової кандидатури на посаду прем’єр-міністра України неможливе, заявив народний депутат від “Наша Україна – Народна самооборона” Руслан КНЯЗЕВИЧ, коментуючи думку представника Г.ГЕРМАН.

Р.КНЯЗЕВИЧ наголосив: «Інша кандидатура не може бути внесена, оскільки в коаліційній угоді чітко записано, що коаліція висуває на посаду прем`єр-міністра Юлію ТИМОШЕНКО».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter