У Росії двоє близнюків залишилися без відпустки через "однакові" фото в паспорті

12:08, 04 серпня 2016
5032 0

Міграційні служби не випустили з Москви двох братів з трійні, так як фото в їхніх закордонних паспортах здалися прикордонникам однаковими.

REUTERS

Про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на телеканал НТВ.

Сім'я Панченко, в якій п'ятеро дітей, включаючи трійнят, збиралася у відпустку в Таїланд. На кордоні з близнюками виникла проблема: міграційні служби заявили, що у всіх паспортах вклеєно одне й те ж фото. Внаслідок Яна і Макара не випустили з країни, і на морі полетів тільки їхній брат, ім'я якого телеканал не називає.

Дідусь хлопчиків Ігор Сандрагайлов, що залишився разом з ними в Москві, пояснив, що закордонні паспорти близнюкам оформляли у двомісячному віці. Брати, які і зараз дуже схожі, тоді виглядали зовсім однаково. Ймовірно, тому і виникла плутанина з фото. Минулого року діти з цими документами літали в Єгипет і без проблем пройшли контроль, але в цей раз прикордонник не знайшов відмінностей.

Читайте такожБлизнюки схильні до довголіття - вчені

Яну і Макару, знятим з рейсу, в терміновому порядку оформили нові паспорти. Щоб кожен точно отримав документ зі своїм обличчям, на цей раз хлопчиків фотографували в різному одязі. Через тиждень діти благополучно вилетіли до Таїланду.

Юрист Поліна Крюкова розповіла телеканалу, що прикордонники дійсно мали право не випустити з країни дітей, у яких у паспортах не приклеєні фото. Після повернення батьки трійнят зможуть подати до суду на співробітників міграційної служби, тих, хто плутає братів при оформленні документів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter