Херсонська облрада створить робочу групу з узагальнення пропозицій до закону про об’єднання територіальних громад

11:25, 07 квітня 2015
Децентралізація
282 0

На президії облради депутати вирішили створити робочу групу з узагальнення пропозицій, висловлених на засіданні круглого столу з питання запровадження Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». 

депутати вирішили створити робочу групу по узагальненню пропозицій до Закону

Крім того, президія вирішила винести на сесію обласної ради опрацьовані робочою групою законодавчі ініціативи, повідомляється на сайті Херсонської облради.

Також президія розглянула проект звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо адміністративно-територіальної реформи в Україні.

Читайте такожДніпропетровська облрада відкриває "Школу місцевого самоврядування"

У тексті звернення зазначено, що проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні є об’єктивною необхідністю. Однак успішному впровадженню реформи мусить передувати вироблення оптимальної, економічно та історично зумовленої концепції нового територіального устрою та здійснення самоврядування в державі.

Також, у проекті документу акцентується на проведенні адміністративно-територіальної реформи після напрацювання законодавчої бази, проведення бюджетної, податкової та інших реформ.

Раніше УНІАН повідомляв, що Дніпропетровська область починає роботу з децентралізації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter