Україна проводить переговори з Японією про використання 1 млрд грн за Кіотським протоколом

13:08, 28 липня 2016
Ядерні відходи
145 0

Україна проводить переговори з Японією з метою погоджувати рішення Кабінету міністрів про використання 1 млрд грн коштів, отриманих по Кіотському протоколу за продаж квот на викиди вуглекислого газу, на модернізацію київського метрополітену та закупівлю гібридних автомобілів для Національної поліції.

REUTERS

Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак на брифінгу в Києві.

Читайте такожЗа останні два тижні в акваторії Азовського моря сталися два виливи нафтопродуктів (фото)

“Ми не купили ще автомобілі. Ми ведемо переговори з нашими японськими партнерами у відповідності з домовленостями між урядом України і урядом Японії щодо використання цих коштів. Підкреслюю: ми ведемо переговори з японською стороною про підтримку рішення уряду про використання цих коштів на закупівлю нових гібридних автомобілів для нової реформованої української поліції", - сказав він.

Також міністр повідомив, що обсяг коштів за Кіотським протоколом не постраждав від дій попереднього керівництва міністерства, що проводило тендер на закупівлю енергоефективного вуличного освітлення, який був зупинений Кабінетом міністрів.

"Зараз дві людини знаходяться під слідством у цій справі", - зазначив Семерак.

Нагадаємо, Міністерство екології та природних ресурсів проведе тендер на закупівлю послуг з адміністрування національного реєстру викидів парникових газів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter