
Україна стане світовим лідером за темпами зростання виробництва курятини в поточному 2020 році.
Читайте такожСпалах пташиного грипу на Вінниччині: утилізують 100 тисяч курей (відео)
Про це написав у соціальній мережі Facebook міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов з посиланням на прогноз аналітичного агентства Index Mundi.
"За їхніми розрахунками, темп зростання виробництва курятини на рік зросте на 8,61%. Таким чином, загальна кількість продукції складе 1,45 мільйона тонн", - повідомив він.
Також міністр додав, що Україна традиційно входить до ТОП країн-експортерів аграрної продукції.
"Ми є найбільшим експортером олії, посідаємо друге місце у світі з експорту ячменю, четверте - з кукурудзи. Входимо до десятки по пшениці, вершковому маслу, насінню олійних. По м'ясу птиці - посідаємо сьоме місце", - написав Милованов.
Довідка УНІАН. За даними Державної служби статистики, у 2019 році в Україні було вироблено близько 1,1 мільйона тонн свіжої та замороженої курятини, а також субпродуктів птиці.