этот материал доступен на русском

Суд відкрив справу за позовом "Нафтогазу", який захищає право Коболєва на "космічну" премію

14:58, 25 березня 2019
Енергетика
179 0
Ілюстрація REUTERS

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив адміністративну справу за позовом Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" до Державної аудиторської служби України з проханням визнати протиправною та скасувати вимогу відомства, що свідчить про порушення постанови Кабінету міністрів при виплаті голові правління компанії Андрію Коболєву премії у розмірі 228 мільйонів гривень.

Читайте такожНовий контракт Коболєва: без премій та з урізаною зарплатою

Про це йдеться на сайті Окружного адміністративного суду міста Києва, куди був направлений позов.

"Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження і призначив на 13 травня підготовче засідання по адміністративній справі за позовом від "НАК "Нафтогаз України" до Державної аудиторської служби України з виплати премії голові правління Андрію Коболєву", - йдеться на сайті.

Як повідомляв УНІАН, на початку березня "Нафтогаз" подав судовий позов на Державну аудиторську службу України, щоб оскаржити рішення відомства, що свідчить про порушення при виплаті голові правління компанії Андрію Коболєву премії у розмірі 228 мільйонів гривень.

Позивач попросив суд визнати протиправною та скасувати повністю вимогу  Держаудитслужби, в якій йдеться про те, що голові правління компанії Андрію Коболєву були виплачені премії в порушення постанови Кабінету міністрів України "Про умови та розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств".

Крім того, у вимозі  Держаудитслужби було зазначено, що при перевірці "Нафтогазу" встановлено безпідставне списання понад 11 мільйонів гривень заборгованості "Газпрому", чим завдано збитки на зазначену суму.

У свою чергу в позові "Нафтогаз" зазначає, що сума була списана після взаємозаліку зустрічних вимог компаній за рішенням арбітражу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter