Імпорт газу з Угорщини до України знизився майже в 5 разів

12:12, 10 березня 2015
Енергетика
610 0

Добові обсяги імпорту природного газу з території Угорщини до України з 7 березня знизились майже вп‘ятеро порівняно з початком місяця - до 0,72 млн куб. м.

REUTERS

Про це свідчать дані оператора газотранспортної системи Угорщини (FGSZ).

За даними компанії, з 1 по 6 березня добові постачання газу до України становили в середньому 3,4 млн куб. м за максимальної технічної можливості близько 16 млн кубів. Наприкінці лютого 2015 року добові постачання газу з Угорщини досягали 5,8 млн куб. м.

Читайте такожПорошенко: Україна купуватиме реверсний газ по $245

Як раніше повідомляв УНІАН, імпорт природного газу з Угорщини в лютому становив 0,124 млрд кубометрів за середньодобового прокачуванні 4,4 млн куб. м, тоді як у січні 2015 року, після піврічної перерви, середньодобові обсяги становили близько 3 млн кубометрів.

Обсяг імпорту газу із Словаччини в лютому становив 1,066 млрд кубометрів за середньодобового прокачування 38 млн куб. м, що приблизно на 8 млн кубометрів більше за середньодобові обсяги січня 2015 року.

Читайте такожВіце-президент ЄК наразі не бачить можливостей збільшити реверс газу до України

Словацький й угорський газові маршрути на сьогодні є основними для України, яка прагне звести до мінімуму закупівлі палива у «Газпрому». Також у середині лютого відновилося після короткої перерви постачання газу з Польщі, але добові обсяги його імпорту незначні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter