этот материал доступен на русском

Нацбанк запускає послугу з перевезення валюти між містами

12:02, 11 лютого 2019
Фінанси
1070 0
Ілюстрація REUTERS

Національний банк України (НБУ) розширив перелік своїх послуг у сфері перевезення валютних цінностей та врегулював питання тарифів за надання таких послуг.

Читайте такожУ Нацбанку похвалився продажами пам " ятних монет за кордон

Про це повідомляє ZN.ua з посиланням на прес-служба регулятора.

При цьому за заявками банків Нацбанк з 25 березня 2019 року зможе здійснювати міжміські перевезення валютних цінностей середньовантажними та великовантажними оперативними автомобілями. Досі така послуга забезпечувалася НБУ тільки в межах одного населеного пункту.

У Нацбанку вважають, що нова послуга допоможе ефективно контролювати обіг готівки в банківській системі в частині організації їх перевезення, сприяти зростанню обсягів надходження готівки в НБУ для їх подальшої обробки та забезпечити потреби економіки в готівці належної якості.

Також НБУ привів власні тарифи на послуги з перевезення валютних цінностей до середнього рівня ринкових цін на аналогічні послуги. У відомстві вважають, що такий крок дозволить зробити тарифну політику регулятора на ці послуги конкурентній. Відповідні норми прописані в постанові НБУ від 7 лютого 2019 року №36 та набувають чинності з 25 березня 2019 року.

У Нацбанку нагадують, що організовує і перевозить валютні цінності між національним банком та банками України управління перевезення цінностей Центрального сховища НБУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #Нацбанк