этот материал доступен на русском

"АХА Страхування" посіла друге місце за швидкістю виплат ОСЦПВ

14:41, 17 квітня 2019
Фінанси
131 0
НК

МТСБУ оприлюднило показники діяльності страхових компаній-членів Бюро за результатами четвертого кварталу 2018 року, що дозволяє страхувальнику швидко та зручно отримати  інформацію при обранні  страхової компанії.

За даними МТСБУ, "AXA Страхування" посіла 2-ге місце за швидкістю виплат ОСЦПВ, строк врегулювання становить 54 дні.

Компанія максимально фокусується на якості обслуговування, щоб зекономити час клієнтам. Середній по ринку строк врегулювання страхових вимог за шкоду, заподіяну майну, в четвертому кварталі 2018 року склав 82 дні.

OCЦПВ, або обов’язкова Автоцивілка, – це обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності водія за шкоду, яку він може завдати при настанні ДТП іншим водіям та іншим транспортним засобам. Вже понад рік, а точніше з 7 лютого 2018 року, в Україні можна придбати Автоцивілку онлайн.

"AXA Cтрахування" пропонує цю опцію, яка набуває популярності. За даними компанії, через рік після прийняття закону, близько 10% полісів автоцивілки оформляються в електронному вигляді.

Оформивши електронний поліс, клієнт гарантовано отримає дійсний поліс від страхової компанії, яка є членом МТСБУ. На сайті МТСБУ є можливість відразу перевірити чинність оформленого поліса та отримати дані про страховика, який його видав.

Крім цього, електронний поліс не можна зіпсувати або загубити, що часто трапляється з полісами, які оформляються на папері. Якщо паперовий поліс загублено, доведеться звертатися до страхової компанії за відновленням поліса. У власника електронної Автоцивілки такої потреби не буде.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter