Азаров: зараз не найгірші часи, ситуація в 90-ті була складнішою

16:45, 27 листопада 2012
Фінанси
0 0

Прем'єр-міністр України Микола Азаров упевнений, що економіка України зараз переживає не найгірші часи у своїй історії, ситуація в 90-ті роки була значно складнішою.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на з'їзді Федерації роботодавців України.

«Ні в кого немає сумніву, що ми перебуваємо в такій непростій економічній ситуації, обумовленій як зовнішніми чинниками, так і внутрішніми факторами. Але ми з вами - дивлюся в зал, ми знаємо один одного вже не один рік - ми проходили різні періоди нашої історії, набагато складніші, ніж сьогодні. Згодні ви зі мною?»- запитав М.Азаров.

У відповідь делегати з'їзду не висловили згоди з позицією прем'єра.

«Не згодні? Ага... Тоді я вам нагадаю. У 90-ті роки, коли у нас стояли три чверті підприємств, легше було? Коли ми розраховувалися трунами, гноєм, коли у нас бартер процвітав. Легше було? Давайте, друзі мої, відразу скажемо і не будемо песимістичними прогнозами лякати наших людей. Ми пройшли з вами дуже важкі часи, коли, на превеликий жаль, не розуміючи, що робили, втратили 70% ВВП країни», - зазначив М.Азаров.

Прем'єр упевнений, що у України достатньо сил, щоб впоратися з проблемами, що стоять перед. «Ті випробування, через які ми зараз проходимо... за великим рахунком, ми вже настільки життєздатні, настільки привчилися пристосовуватися до внутрішніх і зовнішніх факторів, що прямо скажемо, вони посильні для нас», - наголосив він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter