Ілюстрація / REUTERS

Президент України Володимир Зеленський запропонував надати малому та мікробізнесу кредитні канікули.

Як повідомляє прес-служба Офісу президента, про це Зеленський заявив під час селекторної наради щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Читайте такожНаразі лише одна область повністю виплатила медикам "коронавірусні" надбавки за березень – Степанов

«Ми обговорювали низку програм кредитної підтримки малого та мікробізнесу, адже вони найбільше страждають від карантину. Ми маємо допомогти їм зараз та після карантину, щоб вони могли швидко оговтатися. Нам треба запропонувати їм так звані кредитні канікули», - зазначив президент.

Крім того, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що з боку уряду створені всі передумови для повноцінної роботи оновленої програми «Доступні кредити 5-7-9%», а також додатково фіналізується інша програма - «Нові гроші», за якою підприємці матимуть можливість отримати кредити під дуже низький відсоток.

«Ці програми допоможуть українському бізнесу витримати важкі економічні умови, зумовлені епідемією, а також стануть запорукою збереження робочих місць. Основна умова програм - збереження не менше 80% робочих місць у малому та мікробізнесі», - сказав Шмигаль.

Прем’єр-міністр також повідомив, що, за інформацією Державного центру зайнятості, цього місяця зареєструвалося додатково 140 тис. безробітних.

«Щоб допомогти з виплатами людям, які втратили роботу, Кабінет міністрів виділив 6 млрд грн з Фонду боротьби з коронавірусом», - йдеться у повідомленні.