Біржа буде запущена за підтримки ЄБРР і USAID / фото УНІАН, Володимир Гонтар

Кабінет міністрів планує в найближчі три роки створити інтегрований центр ринків капіталу і товарних ринків - Національну біржу з торгівлі капіталом і товарами (NEXT).

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, коментуючи меморандум про співпрацю, який підписав уряд спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку, Американською торговельною палатою в Україні та агентством USAID.

Читайте такожВ Україні можуть ввести ПДВ на продаж новобуд

"Сьогоднішній меморандум - це нова сторінка в економічній історії нашої країни. Українці отримають нові можливості у вигляді фінансових інструментів для заощадження та інвестування. Бізнес отримає довгостроковий і дешевший ресурс для розвитку власних підприємств. Держава отримає збільшення інвестицій, нові робочі місця, економічний розвиток", - написав він.

Запуск фондового ринку України

У березні Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) підготувала меморандум Кабінету міністрів про взаєморозуміння з Агентством США з міжнародного розвитку USAID та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо створення Українського Міжнародного фінансового центру, який повинен привести до запуску повноцінного фондового ринку в країні.

Український Міжнародний фінансовий центр складатиметься з консультаційної ради, бюро зі зв'язків з інвесторами, арбітражного центру, універсальної біржі та фінансово-інфраструктурного холдингу.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram