Ілюстрація REUTERS

Найбільший у світі продавець меблів і товарів для дому - шведська група компаній IKEA запустила веб-сайт для українських споживачів і почала кампанію з набору персоналу в Україні.

Читайте такожIKEA переглянула плани виходу на український ринок

Про це повідомила прес-служба компанії.

Відео дня

"Як наступний крок плану свого розвитку в Україні, IKEA рада оголосити про запуск веб-сайту для українських споживачів. Крім цього, компанія почала набір персоналу (близько 100 працівників) для свого першого магазину міського формату в Києві", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що відкриття магазину міського формату IKEA в Києві заплановано на кінець 2019 року.

"У своєму першому магазині компанія запропонує українським покупцям широкий асортимент із понад 6 тисяч доступних товарів привабливого дизайну, а також перелік послуг і рішень для дому", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, раніше планувалося, що перший український магазин IKEA буде відкрито у столичному Ocean Mall в кінці літа 2019 року. У липні 2018 року IKEA початку набір співробітників для свого першого магазина в Україні.

У жовтні минулого року засновник "Мандарин Плаза Груп" Вагіф Алієв заявив, що IKEA може відкрити другий магазин в Україні площею 30 тисяч квадратних метрів у новому торгово-розважальному центрі "Лісовий" на Броварському проспекті на початку 2020 року. Також він повідомив, що IKEA буде і в інших споруджуваних торгових центрах.

Довідка УНІАН. Найбільша у світі торгова мережа з продажу меблів і товарів для дому IKEA була створена у Швеції в 1943 році. В даний час загальне число магазинів групи IKEA з урахуванням франшиз становить 403 одиниці в 49 країнах світу. У 2017 році магазини IKEA відвідали по всьому світу 936 мільйонів осіб, і понад 2 мільярди осіб зайшли на сайти компанії. Загальний обсяг продажів групи в минулому році становив 34,1 мільярда євро.