этот материал доступен на русском

"Дискримінаційні умови": ЄБА звернулася до "Укрзалізниці" через нові правила перевезень

12:21, 09 вересня 2019
Транспорт
451 0
В ЄБА наполягають, що поточний ремонт вагонів є зобов'язанням перевізника / фото УНІАН

Європейська Бізнес Асоціація звернулася до голови правління "Укрзалізниці" Євгена Кравцова через договір приєднання про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом.

Комітет з логістики ЄБА вважає, що запропонований договір потребує суттєвого доопрацювання, свідчить текст звернення.

Представники асоціації зазначають, що відповідний документ обговорювався на зустрічі бізнес-спільноти з УЗ, однак, зауваження підприємців не були враховані.

Зокрема, "Укрзалізниця" хоче, щоб замовник організовував усунення поточних технічних несправностей вагонів, що виникли в процесі експлуатації на території інших держав.

Водночас в ЄБА наполягають, що поточний ремонт вагонів є зобов'язанням перевізника.

Також Комітет з логістики асоціації виступає категорично проти ініціативи щодо зміни порядку нарахування плати за користування, в тому числі проти плати за перенесення наступної вантажної операції.

В ЄБА нагадали, що згідно з дослідженням АМКУ, "Укрзалізниця" посідає монопольне становище на суміжних ринках (перевезення, надання вагонів). У зв'язку з цим включення до нового проекту договору дискримінаційних стосовно вантажовласників умов – неприпустимо.

Європейська Бізнес-Асоціація дійшла до висновку, що до усунення відповідних зауважень проект договору "Укрзалізниці" не може бути імплементований.

false
false
false
false
false

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter