У Києві щільний трафік \ фото УНІАН

Станом на ранок 22 січня на низці ключових доріг Києва спостерігається щільний трафік.

Читайте такожКиїв посів сьоме місце в рейтингу міст з найбільшими заторами у світіЯк свідчать дані карт Google, складна ситуація з рухом склалася на правому березі столиці. 

Затори на мостах у Києві

Вранці сильних заторів на мостах через Дніпро не спостерігається, хоча транспорт і рухається щільно. Тягнучка утворилася на проспекті Романа Шухевича перед Північним мостом, в напрямку правого берега. Аналогічна ситуація склалася на Броварському проспекті перед мостом Метро. Перед Південним мостом також виникла пробка.

Ускладнено рух на мосту Патона в напрямку центру міста.

Затори на Лівому березі Києва

Складна ситуація спостерігається на проспекті Миколи Бажана від станції метро "Осокорки" в напрямку центру міста. Тягнучка виникла на проспекті Соборності перед виїздом на міст Патона.

Також ускладнено рух в районі Дарницької площі та на проспекті Визволителів.

Затори на Правому березі Києва

На Правому березі столиці спостерігається щільний трафік на низці вулиць. Зокрема, сьогодні перекрита Паркова дорога. Частково стоїть Набережне шосе в районі метро "Дніпро". Щільні тягнучки на Голосіївському проспекті, на проспекті Валерія Лобановського. Складнощі в русі є на проспекті Перемоги ближче до центру і бульварі Тараса Шевченка. 

Також існують труднощі з рухом на вулицях біля Софійського собору. А також на Хрещатику та Володимирському узвозі. 

Стоїть в заторах Набережно-Рибальська і Гаванський міст. Є проблеми і на Набережно-Хрещатицькій.

google.com/maps

Як не потрапити в затор в Києві

Дієвого рецепту столична влада і водії поки не винайшли. Однак, є кілька порад, які якщо не повністю позбавлять вас від марного простоювання в тягучках, то хоча б зроблять цей процес не таким тривалим.

  • Час поїздки. Враховуйте, що період 8:00-10:00 і 17: 00-19: 00 - найскладніший для київських доріг. В цей час люди масово їдуть на/з роботи, багато хто прагне покинуть город або ж в'їхати в нього. Відповідно, саме в ці ранкові та вечірні години на дорогах накопичується максимальна кількість транспорту.
  • День поїздки. Вечори п'ятниці неділі, ранок понеділка - період, коли кияни виїжджають на вихідні або повертаються з них. В цей час пробки виникають практично на всіх виїздах/в'їздах в місто. Отже, для комфортного пересування такі локації в цей час краще не відвідувати.
  • Погода. Дощ або сніг значно ускладнюють ситуацію на дорогах в будь-якому місті. У Києві ці фактори роблять значний вплив через часті підтоплень або снігових заметів. Також при поганій погоді багато пасажирів прагнуть скористатися таксі, що тягне додаткове навантаження на дороги, збільшуючи кількість автотранспорту на них.
  • Метро. Якщо ви бачите, що уникнути попадання в пробку не вдасться-скористайтеся підземкою. Автомобіль можна припаркувати недалеко від станції метро, або зовсім не виїжджати на ньому в цей день.
  • Велосипед. Цей екологічно безпечний вид транспорту завжди може прийти на допомогу. Останні роки в Києві з'явилося безліч доступних пунктів прокату велосипедів. У тому випадку, якщо ваш шлях не пролягає через все місто, сміливо віддайте перевагу двоколісному другу.
  • Місце розташування роботи. Якщо ваша робота знаходиться у вкрай важкодоступному для автотранспорту місця-задумайтеся, можливо, це хороший привід змінити її.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram