фото REUTERS

Національний корпус звинувачує ОПЗЖ у постановці "патріотичних" мітингів у Слов'янську.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на керівника ПП «Національний корпус» в Донецькій області Анатолія Єгорова.

За словами Єгорова, 15 жовтня йому повідомили, що під будівлею Донецького окружного адміністративного суду в Слов'янську розгорнули пікет прихильники ОПЗЖ, а проти них - люди з прапорами полку «Азов», «Правого сектора» і навіть портретом Шухевича. Однак ніякого відношення до полку "Азов" вони не мали.

Єгоров каже, що одразу виїхав на місце, і там, дійсно, крім прихильників ОПЗЖ, стояли хлопці з прапорами України, двома прапорами «Азова» і одним прапором «Правого сектора» - чоловік 15-20. Єгоров поцікавився, хто вони і звідки, але організації йому так і не назвали.

«Мені відповіли, що ніхто ніде не служив. Прапори «Азова» взяти вони «так вирішили». І, взагалі, керівник, з яким я спілкувався, він був з Києва. І взагалі ніде не служив. Я задав питання: що за організація? На це мені не відповіли», - згадує спілкування з псевдо-радикалами ветеран.

Після недовгої розмови на підвищених тонах прапороносці ретирувалися. А Анатолій Єгоров переконаний: псевдо-радикалів привезли в Слов'янськ для провокації.

«Я впевнений, що це - та сама ОПЗЖ і зробила акцію-провокацію. Типу: радикали приїхали і провокували. Хлопці за, я не знаю, 300 гривень (більше б їм не дали) вийшли, надрукували їх (прапори - ред.): Вони свіжі були, було видно, що свіжі», - висловлює свою думку«азовець».

Також в телеграм-каналі «Шум моря» злили неофіційне підтвердження причетності ОПЗЖ до нападів на своїх же активістів. Опубліковане «листування» опозиціонерів, де підтверджується сплановане проведення провокації.

false

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram