Україна хоче залучити інвесторів з Португалії до проектів Євро-2012

15:00, 03 квітня 2009
Футбол 2012
0 0

Позицію висловив міністр економіки

Україна зацікавлена в участі португальських інвесторів у реалізації на її території масштабних інфраструктурних проектів у рамках підготовки до проведення чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Як повідомили УНІАН в прес-службі Міністерства економіки України, на цьому наголосив міністр Богдан ДАНИЛИШИН сьогодні під час обговорення планів розширення співпраці двох країн з державним секретарем з питань промисловості та інновацій Міністерства економіки та інновацій Португалії Антоніо Кастро ГУЕРРОЮ.

Учасники зустрічі висловили задоволення станом двосторонньої торгівлі, зазначивши, що в 2008 році, за даними української статистики, зростання товарообороту між країнами становило 16% і досягло рівня 170 млн. дол. США.

“Україна готова до поглиблення співпраці в таких стратегічних сферах, як енергетика, енергоефективність і енергозбереження, транспорт, машинобудування і суднобудування, будівництво, сільське господарство, туризм», - підкреслив Б.ДАНИЛИШИН.

На його думку, перспективною є співпраця в науково-технічній сфері, реалізація спільних проектів в рамках Кіотського протоколу, в стандартизації, метрології і сертифікації.

Сторони зазначили, що активізації двосторонньої інвестиційної співпраці сприятиме підписання Меморандуму про співпрацю між Українським центром сприяння іноземному інвестуванню і Агентством з питань інвестицій і зовнішньої торгівлі Португалії в рамках засідання українсько-португальської Комісії, яке проходить сьогодні в Києві.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter