Після завершення дезінфекційних заходів санітарними службами літак почнуть розвантажувати / фото: Офіс президента

Літак Збройних сил України Іл-76 доправив в аеропорт «Бориспіль» (Київ) з китайського Гуанчжоу партію тестів для виявлення коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Читайте також29 у Києві: кількість підтверджених випадків коронавірусу в Україні зросла до 73

Відео дня

«Військовий борт привіз в Україну два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та 250 тисяч тестів для експрес-діагностики. Крім того, доставлено медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19», - йдеться у повідомленні

Після завершення дезінфекційних заходів санітарними службами літак почнуть розвантажувати. Медичні засоби в понеділок, 23 березня, буде передано до лабораторій у регіони України. Експрес-тести, а також медичні маски спрямовуватимуться для першочергових потреб медиків, військовослужбовців, працівників поліції, Держприкордонслужби та інших.

«Швидкі тести використовуватимуться бригадами екстреної допомоги для перевірки людей, у яких виявлена підвищена температура та є підозра на коронавірусну хворобу. У разі позитивного результату експрес-тесту лікарі мають узяти додатковий зразок для підтвердження в лабораторії за допомогою ПЛР-тесту», - пояснили в Офісі президента.

Зазначається, що цього тижня заплановано ще декілька аналогічних рейсів.

Читайте також: