У Мінфіні обіцяють, що погасять борги із зарплат медиків вже наступного тижня

16:44, 22 вересня 2017
Країна
8 0

Мінфін погодив розпорядження Міністерства охорони здоров'я щодо розподілу резерву коштів медичної субвенції між регіонами в обсязі 559,2 млн грн.

УНІАН

Кабінет міністрів України вирішить проблему заборгованості із заробітних плат працівникам закладів охорони здоров'я до кінця наступного тижня, повідомляється на сторінці Міністерства фінансів у соцмережі Facebook.

Читайте такожБогомолець заявила, що медики протестуватимуть поки не виконають їхніх вимог

Як наголошується в повідомленні, 18 вересня Мінфін погодив розпорядження Міністерства охорони здоров'я щодо розподілу резерву коштів медичної субвенції між регіонами в обсязі 559,2 млн грн, але через бюрократичні процедури воно не було винесено на розгляд уряду. «Зазначений акт планується затвердити на найближчому засіданні Кабінету міністрів України», - наголошується в повідомленні.

Також повідомляється, що в складі медичної субвенції залишається ще додатковий резерв коштів у сумі 1,038 млрд грн, який найближчим часом буде розподілено між регіонами, що потребують фінансової підтримки.

Як повідомляв УНІАН, 19 вересня медики проводили попереджувальну акцію протесту в центрі Києва з ходою і пікетуванням Кабінету міністрів, Верховної Ради і Адміністрації президента. Серед основних вимог учасників були збільшення медичної субвенції майже на 4 млрд грн, призначення профільного міністра, підвищення зарплати і погашення заборгованості, проведення реформи системи охорони здоров'я з дотриманням Конституції і законодавства, а також з урахуванням позиції профспілки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter