Helsi запустив мобільний додаток / фото bez-tabu.com.ua

Електронний медичний сервіс Helsi (helsi.me) запустив мобільний додаток.

Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

Читайте такожВ Україні з 1 квітня запустять електронний лікарняний

Нагадується, що сервіс допомагає отримати швидкий доступ до всіх медичних послуг онлайн: знайти лікаря за спеціалізацією, прізвищем чи назвою медзакладу та записатись до нього або записати своїх рідних до обраного закладу охорони здоров’я, клініки, спеціаліста.

«Наприклад, тільки сімейних лікарів у системі вже понад 12 тисяч, а це фахівці, до яких пацієнти звертаються в першу чергу. У додатку можна ознайомитися з усіма послугами закладів охорони здоров’я чи клінік, обравши найоптимальніші для себе за місцем розташування та вартістю послуг», - зазначили у КМДА.

Звертається увага, що додаток Helsi.me доступний для пристроїв:

  • на iOS: https://apps.apple.com/us/app/helsi-me/id1536904940
  • на Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=helsi.me

«За задумом розробників, система Helsi продовжить інтегрувати нові сервіси у додатку, серед яких запропонує телемедичні консультації. Планується, що згодом через відеозв’язок пацієнт зможе отримати лікарську консультацію, продемонструвати симптоми, розповісти про перебіг хвороби та отримати висновок фахівця», - інформують у КМДА.

Громадянам радять за можливості оновлювати додаток частіше, адже кожна версія буде містити в важливі зміни.

Нагадується, що медична система Helsi працює з 2016 року. Щодня через сайт helsi.me записуються на прийом до лікаря близько 210 тис. пацієнтів. Система підключена до eHealth та надає функціонал для участі в медреформі. Системою користуються понад 1 тис. 100 закладів охорони здоров’я, 21 тис. лікарів по всій Україні.

Helsi: запис до лікаря в Україні

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram