У столиці планують модернізувати центр реабілітації для інвалідів у Подільському районі

12:43, 04 грудня 2017
Новини регіонів
201 0

У Центрі особи з обмеженими можливостями віком зможуть отримати комплексну реабілітацію з подальшою повноцінною інтеграцією в суспільство.

Фото: УНИАН

У Подільському районі Києва відкриють Центр комплексної реабілітаціїдля осіб з інвалідністю на базі діючого районного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, який розташований на проспекті Правди, 4.

Читайте такожУ Київській обласній лікарні відкрито сучасне реабілітаційне відділення

Про це повідомили у прес-службі Київської міської держадміністрації з посиланням на відповідне розпорядження КМДА.

Згідно з документом, замовником робіт визначено Подільську районну в місті Києві державну адміністрацію, яка визначить підрядні організації для проектування та виконання будівельних робіт.

Передбачається, що у Центрі особи з обмеженими можливостями віком від 3 до 35 років зможуть отримати комплексну реабілітацію з подальшою повноцінною інтеграцією в суспільство.

Так, у Центрі передбачається: медичне відділення (кабінети з фізіотерапії, ерготерапії, логопеда, психолога); групи занять з психології, соціальної педагогіки, трудової та фізичної терапії; приміщення для спеціальних груп денного перебування з реабілітаційною корекцією та відділення індивідуального обслуговування дітей та молоді з обмеженими можливостями; приміщення для проведення майстер-класів, музичних та спортивних занять, а також басейн, ляльковий театр тощо; допоміжні приміщення для обслуговуючого персоналу.

Фінансування об’єкту буде здійснюватися коштом міського бюджету. Орієнтовна кошторисна вартість становить 87 млн грн, точна цифра буде відома після затвердження проектної документації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter