У зону АТО відправлено майже 40 тонн продуктів і питну воду з Вінниччини

16:54, 11 червня 2014
Новини регіонів
4 0

Вода – це найнеобхідніше там, на сході

Фото: УНІАН

З Вінниччини на схід України відправлено майже 40 тонн продуктів, питної води
та речей, необхідних для побуту правоохоронців, що беруть участь в антитерористичній операції.

Як повідомили УНІАН в секторі зв᾿язків з громадськістю УМВС України у Вінницькій області, вантаж сьогодні, 11 червня, відправлений в зону проведення АТО.

«В сьогоднішній час їм треба низько вклонитися, за те, що вони ціною свого життя захищають нашу країну, наших дітей. Тож ми вирішили допомогти нашим міліціонерам, адже вода – це найнеобхідніше там, на сході» - сказав директор однієї з фірм, який передав 1,2 тис. упаковок питної води.

Жителі Томашпільського району зібрали для бійців продуктові пайки, а вінницькі афганці відправили для міліціонерів продуктовий вантаж, що може тривалий час зберігатися в польових умовах. Член спілки ветеранів війни в Афганістані Василь Якубчик розповів, що колишні воїни, як ніхто розуміють потреби тих, хто сьогодні перебуває в умовах війни. Тож зібрали для правоохоронців м’ясні, рибні консерви, а також шоколад.

Ветеранська організація УМВС допомогла миючими засобами. В свою чергу начальник УМВС Олег Школьний подякував небайдужим людям за допомогу та вручив їм подяки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter