этот материал доступен на русском

Жінка доходилась у солярій до дірки на обличчі (фото)

14:07, 04 жовтня 2019
Зарубіжні новини
34197 0
Наталі відвідувала солярії дуже довго / фото medikforum.ru

38-річна Наталі Траут зі США протягом 13 років відвідувала солярії, при цьому не користуючись захистом від ультрафіолетового випромінювання. Іноді жінка приходила в салони краси по кілька разів на тиждень.

І в 2016 році у неї виявили рак шкіри на правій щоці, в результаті лікування якого їй довелося вирізати частину плоті, повідомляє MedikForum.

Читайте такожРудоволосі люди найбільш схильні до розвитку раку шкіри

Хоча Наталі відвідувала солярії дуже довго, отримані в ході дослідження результати стосуються і тих, хто лише нещодавно пристрастився до цієї звички. Вони зачіпають людей всіх віків. Всього 5 серйозних сонячних опіків підвищують небезпеку раку шкіри на 80%.

Солярії чинять особливо серйозний негативний вплив, оскільки вони піддають організм ультрафіолетовим променям. А саме надмірний вплив цього типу випромінювання і є основною причиною раку шкіри. Статистика показує, що кількість випадків злоякісної меланоми або найбільш агресивного різновиду пухлин шкіри за останні 10 років зросла, особливо серед молодих людей.

Це пов'язано не тільки з більшою популярністю подорожей, але й з затребуваністю соляріїв. Наприклад, сьогодні кожен третій американець відвідує салони для штучної засмаги, незважаючи на попередження дерматологів про те, що це дуже небезпечно для здоров'я.

Раніше повідомлялося, що в Україні знизилися показники смертності через меланому.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter