Харків’янки Олена і Катерина БОНДАРЕНКО стали чемпіонками Відкритого чемпіонату Австралії у парному розряді.

На шляху до перемоги вони здолали кілька сіяний пар, у тому числі і пару під першим номером.

Це найбільший успіх сестер у їхнй спортивній кар`єрі. Також це перший для України трофей такого розряду.

У фінальному матчі сестри перемогли 12-у «сіяну» пару ВікторіюАЗАРЕНКО з Білорусі та Шахар ПІІР з Ізраїлю з рахунком 2:6, 6:1, 6:4.

До цього лише Олена БОНДАРЕНКО один раз виграла парний турнір WTA, плюс на двох у них 9 перемог на парних турнірах ITF.

Відкритий чемпіонат Австралії (Australian Open) належить до серії турнірів Великий шолом. Це одне з чотирьох найбільших змагань у великому тенісі. Призовий фонд турніру становить понад $ 20 млн.