Ткацький тиждень в Україні буде дуже теплим / фото Pixabay

Найближчий тиждень в Україні буде дуже теплим. У багатьох областях температура підніматиметься до комфортних значень, а місцями очікується до +28°...+29°. Опадів буде небагато, лише на заході країни періодично дощитиме. Про це свідчать дані Погода УНІАН

Початок тижня буде дуже теплим і сонячним. Практично по всій країні 18 вересня буде ясно і безхмарно. Опадів не очікується. У більшості областей повітря прогріється до +23°...+26°

18 вересня в Україні буде сонячно і сухо / фото УНІАН

У вівторок, 19 вересня, на заході країни пройдуть дощі, які знизять температуру до +19°...+24°. На решті території старни збережеться суха погода, а температура підвищиться до +24°...+27°.

Відео дня
19 вересня на заході України будуть дощі / фото УНІАН

У середу, 20 вересня, невеликі дощі можливі у Вінницькій, Київській та Чернігівській областях. На заході країни потеплішає до +23°...+25°. На решті території також буде тепло, +24°...+27°, місцями на півдні - до +28°.

20 вересня на заході України стане тепліше, дощі змістяться на північ / фото УНІАН

В середині тижня, 21 вересня, дощі покинуть територію України, а температура продовжить поступово підвищуватися. Стовпчики термометрів в цей день покажуть +24°...+27°, у Миколаївській області - до +28°.

21 вересня в Україні буде тепло та сухо / фото УНІАН

Перед вихідними, 22 вересня, на українців чекає дуже тепла погода з великою кількістю сонця. Опадів у цей день не очікується, а стовпчики термометрів по всій країні покажуть +25°...+28°. Лише в Сумській та Одеській областях буде трохи свіжіше, +23°...+24°.

22 вересня в Україні буде дуже тепло / фото УНІАН

На вихідних в Україні стане ще тепліше. Невеликі дощі в кінці тижня можливі лише на крайньому заході. У більшості ж областей країни домінуватиме ясна та безхмарна погода.

У суботу повітря прогріється до літніх +25°...+29°, а в неділю очікується деяке зниження температури на заході і півночі України, +19°...+25°.

23 вересня в Україні буде дуже тепло / фото УНІАН
24 вересня на заході та півночі України стане трохи прохолодніше / фото УНІАН

Вас також можуть зацікавити новини: