этот материал доступен на русском

За останній місяць українці стали оптимістичніше оцінювати напрям руху країни – соціологи

13:01, 11 липня 2019
Політика
678 0
Найкраще оцінюють напрям розвитку країни на заході України / фото УНІАН

Про це йдеться у переданому УНІАН прес-релізі за результатами опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного з 6 по 10 липня.

Читайте такожЧого українці очікують від президента в перші 100 днів: соціологи назвали п’ять бажаних кроків

За даними соціологічного дослідження, 39% респондентів вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямі, тоді як у червні такої думки дотримувались 42% опитаних.

Відповідно до даних опитування, проведеного у липні, 35% респондентів вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямі, а це на 6% більше, ніж у червні цього року.

26% опитаних не визначилися з відповіддю на це запитання (минулого місяця важко було відповісти щодо цього 29%).

За даними соціологів, найкраще оцінюють напрям розвитку країни на заході України, найгірше – на сході. Більш оптимістичною залишається молодь та виборці «Слуги народу».

Соціологічна група «Рейтинг» проводила опитування серед населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність – 2 тис. респондентів. Опитування проводилось методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження - не більш як 2,2%.

Як повідомляв УНІАН, чинний президент Володимир Зеленський має найвищий рівень довіри серед українців. За даними опитування соцгрупи "Рейтинг", главі держави довіряє більш ніж половина українців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter