Нардеп пояснив рішення фракції щодо Авакова / фото УНІАН

У фракції “Слуги Народу” з самого початку усвідомлювали, що їх часто запитуватимуть про голосування за Кабмін із Арсеном Аваковим.

Про це в ефірі програми Bihus.Info “Рольові Ігри” сказав нардеп Роман Грищук.

Читайте також"Слуга народу" пояснив, чому не всі його колеги проголосували за арешт Дубневича

“Ми голосували повністю за той Кабмін, за який взяли на себе відповідальність президент і прем’єр-міністр. Ми пішли на цей компроміс, розуміючи, що в кожному інтерв’ю кожна людина буде запитувати про Авакова. Розуміючи. Але я, як людина, яка обиралась з команди президента, як командний гравець... Фракція так вирішила”, - пояснив Роман Грищук.

На зауваження ведучого , що він давав присягу народу України, а не фракції “Слуга Народу”, Грищук відповів: “Перед народом України я давав присягу, так. Але я - командний гравець. В тій ситуації іншого вибору, напевно, не було ні у прем’єр-міністра, ні у президента”.

На запитання, чи пояснили депутатам, навіщо залишати на посаді міністра внутрішніх справ саме Арсена Авакова, Роман Грищук відповів так: “Я не скажу, що це було пояснення на 100% зрозуміле. Була необхідність саме в той момент залишити того міністра. Все. Не було інших кандидатур, які могли би просто замінити”.  

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram