Порошенко відповів на критичну статтю NYT про корупцію в Україні: "гібридна війна"

23:29, 02 квітня 2016
Політика
4297 5

На думку президента, стаття у виданні The New York Times, де йшлося про необхідність терміново призначити нового генпрокурора та почати справжню боротьбу із корупцією, є елементом "гібридної війни" з дискредитації України.

REUTERS

Президент Петро Порошенко вбачає у критичному матеріалі американського видання спробу дискредитувати Україну. Про це він сказав на прес-конференції під час Саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні.

Читайте такожПорошенко розмовлятиме з новим генпрокурором про відновлення Сакварелідзе на посаді - Ложкін

"Мені відома ця стаття. Я хотів би це чітко прокоментувати. На сьогоднішній день проти України проводиться гібридна війна. В тому числі і через механізми розповсюдження інформації, яка дискредитує українську державу", — сказав Порошенко.

Нагадаємо, у матеріалі йшлося про те, що якщо президент Петро Порошенко і парламент не погодяться призначити реальних бійців з корупцією і впровадити серйозну судову реформу, ситуація з корупцією, не зміниться.

Президент, прем'єр-міністр і парламент України мають усвідомити, що Міжнародний валютний фонд і країни-донори, в тому числі США, не можуть продовжувати "кидати лопатою" гроші в корумповане болото, якщо уряд не почне формування демократичного правління, чого українці вимагали під час Майдану, нагадували автори The New York Times.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter