Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Оновлені попередні дані: явка на референдумі в Нідерландах склала 32%, проти асоціації - 64%

Оновлено попередні дані референдуму в Нідерландах стосовно Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом: за додатковими даними явка склала 32%.

REUTERS
REUTERS

Попередню інформацію щодо результатів референдуму науково-дослідницького Бюро Нідерландів IPSOS оновив на своєму сайті телеканал NOS, передає власний кореспондент УНІАН.

Як відомо, якщо за офіційними даними явка складе 30%, референдум, який носить рекомендаційний характер, буде визнано таким, що відбувся.

Щодо попередніх результатів голосування, то "за" Угоду проголосувало 36%, "проти" - 64%.

Всі провідні нідерландські ЗМІ закликали підтримати асоціацію Україна-ЄС

Як повідомляв УНІАН, сьогодні у Нідерландах проводиться консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. На голосування виноситься питання: «Ви «за» чи «проти» ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС?». Виборчі дільниці відкрилися о 7.30 і будуть працювати до 21.00.

Виборча система в Нідерландах відрізняється від української - за проведення виборів чи референдумів відповідають місцеві органи влади.

Голландці у Японії підтримали Асоціацію з Україною – екзит-пол референдуму

Щоб референдум, який має дорадчий характер, був визнаний дійсним, має проголосувати 30% нідерландців, які мають право голосу. Цей референдум є першим, який проводиться у відповідності до закону, ухваленого влітку минулого року.

Остаточні результати референдуму буде оголошено 12 квітня.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку