Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

БПП: Перші антиофшорні законопроекти представлять у ВР вже 20 травня

У п'ятницю, 20 травня, народним депутатам будуть представлені напрацьовані тексти перших антиофшорних законопроектів.

Рабочая группа завершает работу над пакетом законопроектов, связанных с невозможностью размывания налоговой базы в Украине / Фото УНИАН
Робоча група завершує роботу над пакетом законопроектів, які роблять неможливим "розмивання податкової бази в Україні" / Фото УНІАН

Про це сьогодні, 16 травня, повідомила журналістам голова робочої групи з питань підготовки антиофшорного законодавства, народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенко" Ніна Южаніна, повідомляється на сайті політсили.

"Ми провели два повноцінних засідання, за участю близько 60 експертів, представників асоціацій та бізнесу. Предметом нашої роботи є пакет законопроектів, які пов’язані з унеможливленням розмивання податкової бази в Україні. Ми вже обговорили законопроект, що стосується одноразового декларування, про внесення змін до законодавства щодо валютної лібералізації в цій частині. Вважаю, що тексти цих законопроектів буде остаточно погоджено на засіданні робочої групи у п’ятницю", - повідомила Ніна Южаніна.

Податковий комітет рекомендуватиме Раді звільнити пенсії від оподаткування

законодавства із запобігання розмиванню податкової бази

"Концепція з вирішення проблеми підтримана всіма учасниками робочої групи. Заяви Юлії Тимошенко, щодо нерозгляду її законопроектів, не відповідають дійсності. Законопроекти 4380 і 4381 розглядаються в комітеті Верховної Ради, навіть незважаючи на те, що більшість членів комітету проголосували за невключення в порядок денний цієї сесії даних законопроектів", - заявила Южаніна.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку