Вівторок,
21 лютого 2017

Наші спільноти

Начальник Генштабу ЗСУ Муженко в НАТО говоритиме про зброю для України

Начальник Генерального Штабу Збройних сил України Віктор Муженко має намір обговорити питання постачання зброї Україні з новопризначеним командувачем Об'єднаними силами НАТО в Європі Куртом Скапарротті.

УНИАН
Муженко повідомив, що в рамках засідання Військового комітету НАТО проінформує колег з країн-членів альянсу про ситуацію в Україні / УНІАН

Як повідомив Муженко в інтерв'ю УНІАН, відповідна зустріч має відбутися у четвер в штаб-квартирі НАТО.

"Ми обов'язково будемо обговорювати питання надання зброї Україні - в яких обсягах та яке озброєння може бути нам надано найближчим часом та у перспективі", - сказав він.

Новий головнокомандувач ЗС НАТО в Європі занепокоївся необхідною зброєю для України

Начальник ГШ ЗСУ уточнив, що мова йде про озброєння, "починаючи із засобів розвідки, закінчуючи протитанковим озброєнням, включаючи радарні системи, засоби РЕБ (радіоелектронної боротьби), засоби зв'язку і ряд інших".

Крім того, Муженко повідомив, що в рамках засідання Військового комітету НАТО проінформує колег з країн-членів альянсу про ситуацію в Україні. "Ми хочемо розуміння тієї небезпеки, яка сьогодні існує для України і, відповідно, розуміння необхідності підтримати Україну в такий тяжкий для неї час", - наголосив він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку