"Народний фронт" вимагає негайно ухвалити закон про спецконфіскацію

15:33, 05 липня 2016
406 0

Підтримавши подання Генеральної прокуратури про затримання народного депутата Онищенка, парламент пройшов іспит і уникнув нової політичної кризи.

Максим Бурбак / Фото УНІАН

Про це заявив Голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак під час спілкування з журналістами.

"Пишаюся, що наша фракція показала державницьку позицію і проголосувала за подання. Реальна боротьба з корупцією розпочалася в державі", - сказав Бурбак.

Читайте такожУ НФ розповіли, на кого пошириться дія закону про спецконфіскацію

Наступним важливим кроком, за його словами, є підтримка народними депутатами законопроекту про спецконфіскацію коштів Януковича.

"Фракція "Народний фронт" вимагає, щоб цей законопроект був проголосований і 1,5 млрд доларів, які понад рік тому Уряд Яценюка заарештував, і які лежать на рахунках в Ощадбанку, були повернені в бюджет і запрацювали на нашу оборону", - наголосив Голова фракції.

"Це сума близько 40 млрд грн, і позиція "Народного фронту", щоб відразу після закону про спецконфіскацію ми голосували за зміни до держбюджету", - підкреслив Бурбак.

Читайте такожДля повернення вкрадених Януковичем грошей, потрібні рішення українських судів - Transparency International

Він зазначив, що зараз є інформація про підготовку нового законопроекту, який повинен консолідувати голоси депутатів у сесійній залі.

"Це буде законопроект, який підтримають більшість депутатів, і ми зробимо все, щоб цей режим спецконфіскації був підтриманий, щоб ці гроші запрацювали", - резюмував Максим Бурбак.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter