Ющенко поїхав за каспійською нафтою

11:13, 07 вересня 2006
Політика
780 0

Президента супроводжує велика компанія 

Президент України Віктор ЮЩЕНКО відбув з офіційним візитом до Азербайджану.

Як повідомляв УНІАН, 7-8 вересня В.ЮЩЕНКО у ході офіційного візиту до Азербайджанської Республіки зустрінеться з Президентом Азербайджану Ільхамом АЛІЄВИМ. Також заплановано, що глава Української держави відвідає парламент Республіки та зустрінеться з урядовцями.

Серед тем, які обговорюватимуться під час візиту, зокрема, питання співпраці в торговельно-економічній сфері та проекти в сфері енергетичної безпеки. Президент України переконаний, що важливим напрямком двосторонньої співпраці наших країн є створення нового маршруту транспортування каспійської нафти у напрямку Баку – Одеса – Броди – Плоцьк.

Під час візиту передбачається підписання міжурядових угод «Про співпрацю у сфері навколишнього середовища», «Про міжнародні комбіновані вантажні перевезення» та інших документів.

Глави держав також обговорять проведення Днів культури України в Азербайджані та Днів культури Азербайджану в Україні.

Крім того, В.ЮЩЕНКО виступить перед студентами та професорсько-викладацьким складом Бакинського слов`янського університету з промовою на тему «Зовнішня політика України».

Під час візиту главу Української держави супроводжують міністр закордонних справ Борис ТАРАСЮК, віце-прем’єр-міністр, голова української частини Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічної співпраці Андрій КЛЮЄВ, міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор БАЛОГА, міністр палива та енергетики Юрій БОЙКО, міністр транспорту та зв’язку Микола РУДЬКОВСЬКИЙ, народні депутати Анатолій КІНАХ та Едуард ЗЕЙНАЛОВ.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter