Порошенко: це перший саміт, коли Україна ставить питання, а не ЄС

17:29, 24 листопада 2016
Політика
978 0

Президент Петро Порошенко стверджує, що на саміті Україна – ЄС в четвер українській делегації не було поставлено жодного запитання щодо виконання зобов'язань для скасування віз.

Петро Порошенко / REUTERS

Про це він заявив під час спільної прес-конференції з керівниками європейських інституцій, пише «Українська правда».

"Зазвичай складні питання ставилися Україні щодо виконання зобов'язань. Можу наголосити, що на сьогоднішній день, під час сьогоднішнього саміту Україні не було задано жодного питання. Україна чітко і в повному обсязі виконала всі взяті на себе зобов'язання", – сказав він.

"І це перший саміт, коли не Україні ставлять запитання, а ми, українська делегація, ставим питання нашим партнерам з Європейського союзу з проханням своєчасно виконати взяті на себе зобов'язання", – додав Порошенко.

Читайте такожПорошенко розповів про "стилістичні" розбіжності в структурах ЄС, які перешкоджають "безвізу" для України

Він додав, що безпосереднє запровадження безвізового режиму залежить тепер не від України, а від домовленостей між керівними європейськими інституціями, які він назвав "стилістичними переговорами".

Як повідомляв УНІАН, Порошенко під час спільної прес-конференції з керівництвом ЄС у Брюсселі заявив, що умови Угоди про асоціацію за жодних обставин не будуть переглянуті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter