"Russia goodbye по-сербськи": українська делегація зірвала ще один план щодо повернення росіян у ПАРЄ

14:26, 19 травня 2017
Політика
2739

Росіян запросила сербський товариш - доповідач з NGO для обміну думками.

Росіян намагаються повернути в ПАРЄ / facebook.com/petroporoshenko

Українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи зірвала черговий план щодо повернення росіян в Асамблею. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив віце-президент ПАРЄ від України Георгій Логвінський, який перебуває на засіданні юридичного комітету ПАРЄ у Белграді.

"Russia goodbye! по-сербськи. Зірвався черговий план Росії щодо зняття санкцій через діалог і маніпуляцію. Сьогоднішні слухання ЮрКому ПАРЄ з участю депутатів Росії скасовані", - йдеться у його повідомленні.

Читайте такожУ залі ПАРЄ офіційно висловили недовіру Аграмунту

Логвінський розповів, що росіян запросила сербський товариш - доповідач з NGO для обміну думками. Це, зазначив він, - частина загального плану повернення росіян у ПАРЄ.

"Проте наша делегація поставила умову, яку підтримав комітет голосуванням. Ми "за", тільки за умови, що запрошені особи не голосували за анексію Криму, не перебувають під санкціями ЄС і не порушували права людини", - наголосив віце-президент ПАРЄ від України.

За його словами, запрошення саме з такими умовами повинна була відправити доповідач російським колегам.

Логвінський заявив, що це дійсно важке питання - знайти "правильну" людину з такими критеріями в Думі, тому гості не приїхали і засідання, чи "правильно "російська маніпуляція" зірвалася".

У свою чергу, колега із Сербії образилася і повідомила, що навіть у суді підсудному дають останнє слово і вона не буде доповідачем, поки не почує дві сторони.

"Гібридна війна триває і в загальному підсумку чергова перемога нашої делегації!" - підсумував Логвинський.

Раніше керівник української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв заявляв, що під час обговорення резолюції щодо України вдалося "відбити атаки" "друзів", які хотіли внести неприйнятні для країни поправки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter