Учасник бійки в парламенті призначений гендиректором Укроборонпрому

21:04, 04 січня 2011
Політика
3433 0

Саламатін став українцем нещодавно

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ своїм указом призначив Дмитра САЛАМАТІНА генеральним директором Державного концерну «Укроборонпром».

Як повідомили УНІАН у прес-службі глави держави, іншим указом Президент звільнив Д.САЛАМАТІНА з посади генерального директора Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.

Як повідомляв УНІАН, 28 грудня 2010 року Президент підписав указ про створення державного об`єднання "Укроборонпром".

29 грудня Кабінет міністрів України прийняв рішення про створення державного концерну “Укроборонпром”.

До складу концерну увійшли: Державна компанія з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення “Укрспецекспорт”; державне підприємство “Укроборонсервіс”; державне підприємство “Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма “Прогрес”; державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма “Укрінмаш”; державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство “Спецтехноекспорт”; державне зовнішньоторговельне та інвестиційне підприємство “Промоборонекспорт”; державне підприємство “Зовнішньоторговельна фірма “ТАСКО-експорт”.

Як повідомляв УНІАН, ввечері 16 грудня Д.Саламатін був одним з активних учасників побиття опозиційних депутатів.

Депутат-сумісник Дмитро Саламатін, один з найбільш злісних прогульників пленарних засідань ВР, незмінно з`являється в дні бійок. Він учасник двомісячного блокування трибуни, коли в опозиції була Партія регіонів, а під час ратифікації Харківських угод відзначився тим, що зламав ніс депутатові Карпуку.

Уродженець Караганди (1965 р.н.) Саламатін  на початку 90-х перебрався до Москви, працював консультантом і комерційним директором в паливних компаніях. У 1999 році  переїхав до України, в 2006 році став нардепом від ПР. Ймовірно, в цей же час одержав українське громадянство. До призначення директором державної компанії "Укрспецекспорт" в червні 2010 р. досвіду  роботи з військовою і спеціальною продукцією, судячи з офіційної біографії, не мав.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter