Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

Кордон України вільно перетнуло незаконне військове формування "Армія Путіна" - депутат

За словами Кузьмука, формування вже об'єдналося з незаконним батальйоном “Зоря” і налічує близько 900 чоловік.

Фото: УНІАН
Кузьмук: "Є загиблі і є спалена техніка" / Фото: УНІАН

Народний депутат України Олександр Кузьмук заявив, що сьогодні держкордон України перетнуло незаконне військове формування під назвою “Армія Путіна”.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Кузьмук сказав на засіданні парламенту після того як парламент перший раз не проголосував за проект постанови щодо посилення захисту державного кордону України.

ВР ухвалила постанову, яка дозволить провести демаркацію кордону з РФ

Кузьмук наголосив: “Інформую Верховну Раду, що в цей час державний кордон України вільно перетнуло незаконне військове формування, яке має назву “Армія Путіна”, яке зараз об'єдналося з незаконним батальйоном, який має назву “Зоря”. “Всього їх близько 900 чоловік, вони озброєні важкою бронетанковою технікою”, - наголосив Кузьмук.

При цьому додав, що з української сторони є лише “зведений загін до 100 чоловік”. “Є загиблі і є спалена техніка”, - наголосив Кузьмук.

МЗС: Україна має право на односторонню демаркацію кордону з Росією

Звертаючись до народних депутатів України, які не підтримали цей проект постанови, Кузьмук підкреслив: “Поставте себе на той блок і попробуйте тільки не проголосувати, і ви будете прокляті всім народом назавжди”.

Після цього голова Верховної Ради України Олександр Турчинов знову поставив на голосування проект постанови про захист державного кордону України і він був підтриманий ВР.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку