REUTERS


 

Про це кореспонденту УНІАН заявив голова громадської організації – Громадянська ініціатива «Права справа» Дмитро Снегірьов, який запевнив, що дану інформацію йому передають безпосередньо з місць події члени його громадської організації і місцеві жителі, які є очевидцями того, що відбувається.

За словами очевидців, «близько 12.00 через Суходольськ пройшла з боку кордону велика колона бронетехніки з відповідним маркуванням Збройних сил РФ на броні і під російськими прапорами, причому танки нової модифікації».

Читайте такожБойовики далі обстрілюють позиції українських військових: 7 загинули, 33 поранені

Снегірьов відзначив, що місцеві жителі також повідомили, що ця колона розділилася на дві частини – одна прослідувала у напрямку Свердловськ-Ізваріне, інша – у бік Луганська. Очевидці також повідомляють, що в колоні є «кілька вантажівок з живою силою». 

Читайте такожЗа добу в Луганську загинуло троє мирних жителів

Снегірьов підкреслив, що «ніхто вже не приховує, звідки прибуває до України військова техніка і бойовики, які приїжджають воювати на боці терористів».

Разом з тим, відповідаючи на запитання журналістів, спікер інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко сьогодні на брифінгу заявив, що на даний момент немає інформації про перетин колонами російської техніки українсько-російського кордону.