Порошенка названо найшкідливішим політиком України. Йому не довіряють 75% українців, - дослідження

П'ятий президент і народний депутат Петро Порошенко очолив список політиків із найвищим антирейтингом. Як випливає із соціологічного дослідження Active Group на тему "Настрої українців і ставлення до політичних лідерів", голові "Європейської солідарності" не довіряють понад 75% українців, а близько 64% впевнені у шкідливості його діяльності для України у війні з РФ.

Найменше з усіх політиків довіряють Порошенку - 75,3%. Водночас повністю довіряють йому лише 5,3% опитаних. Також 63,6% респондентів, відповідаючи на запитання "Діяльність політика шкодить чи допомагає Україні у війні з РФ?", заявили, що вважають діяльність Порошенка шкідливою. Крім того, 71% опитаних вважають, що міжнародна діяльність лідера "Європейської солідарності" є для держави шкідливою.

У розрізі допомоги політиків ЗСУ тільки 7% респондентів визнали, що Порошенко допомагає військовим, тоді як 72% опитуваних висловили впевненість, що депутат займається тільки піаром. Таку думку поділяють і військові - минулого тижня бійці заявили, що тисячі бордів на мільйони гривень з рекламою Порошенка по всій країні - спекуляція на ЗСУ.

Відео дня
Порошенка названо найшкідливішим політиком України. Йому не довіряють 75% українців, - дослідження

Понад 60% українців найбільше серед політиків довіряють Президенту України Володимиру Зеленському; понад 82% опитаних назвали його міжнародну діяльність позитивною для України.

Дослідження проводила компанія Active Group за допомогою онлайн-панелі SunFlower Sociology. Метод: самозаповнення анкет громадянами України 18 і більше років. Вибірка: 2000 анкет (репрезентативна за віком, статтю та регіоном України). Період збору даних: 19 червня 2024 р.

Як повідомлялося раніше, українці назвали Порошенка розчаруванням минулого року. У грудні 2023 року, перед спробою зустрітися з проросійським прем'єром Угорщини Орбаном, Порошенко отримав від угорського уряду понад 37 млн грн. Тоді ж, за словами експертів, Порошенко через Орбана мав передати сигнал Росії про свою готовність очолити кампанію з "примусу України до миру".

Вас також можуть зацікавити новини: