Європейські лідери мають чітко оголосити умови для вступу України в ЄС - Зеленський / REUTERS

Європейські лідери мають чітко оголосити умови для отримання Україною повноправного членства у Європейському Союзі.

Про це заявив Володимир Зеленський в інтерв’ю інформаційному телеканалу Euronews, повідомляє прес-служба президента.

"Я вважаю, що для українців дуже важлива зрозуміла позиція Європи щодо України. І я ставив питання багатьом лідерам Європи: «Ви повинні відповісти українцям, що ви хочете, щоб українці зробили крок за кроком, щоб стати членами ЄС", – сказав глава держави.

За словами Зеленського, після отримання конкретного переліку кроків буде зрозуміло, що треба зробити й скільки потрібно часу для євроінтеграції України.

"Щоб у всіх було розуміння, що нам потрібно зараз - і Україні, і Європі. Мені здається, нам просто потрібно зробити таку країну, яку дуже хоче Європа. А вирішувати все-таки має Україна", - зазначив Зеленський.

Читайте такожОпитування: вступ до ЄС підтримують майже 60% українців, членство в НАТО - кожен другийНа його думку, попри те, що не всі країни Євросоюзу хочуть бачити Україну в ЄС, Європейський Союз в цілому хоче, щоб Україна була партнером та мала членство.

Водночас, як наголосив Зеленський, країни Європи та ЄС підтримують Україну і твердо стоять на позиції захисту територіальної цілісності та суверенітету нашої держави.

"Ми бачимо, як Європа санкційно сьогодні діє, як вона нас підтримує, втрачаючи гроші через санкції проти Російської Федерації. Я їм за це вдячний", - резюмував президент України.

Євроінтеграція України