Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Торговельне представництво США назвало піратськими два українські інтернет-сайти

Торговельне представництво США (USTR) внесло до списку порушників авторського права два українські інтернет-сервіси зі зберігання і обміну інформацією - Ex.ua і Extratorrent.cc, повідомляється у звіті відомства.

Ринок "Петрівка" потрапив до переліку осередків піратства
Ринок "Петрівка" потрапив до переліку осередків піратства

Згідно зі звітом, урядове агентство надалі передасть складені списки на розгляд до посольства США для забезпечення дипломатичного тиску на владу країн, в яких через Інтернет розповсюджується неліцензійний контент.

За даними USTR, до списку розповсюджувачів «піратських» даних також увійшли, зокрема, українські фізичні ринки «Петрівка» і «7-й кілометр», а також соціальна мережа «Вконтакте» і російський торрент-трекер Rutracker.

Як повідомляв УНІАН, у 2012 році після звернення Торговельного представництва США міліція закрила один з найбільших український порталів обміну файлами Eх.ua.

Правоохоронні органи заявили, що ресурс порушував законодавство про захист авторських прав, хоча співробітники сайту стверджують, що усі питання з правовласниками законодавчо врегульовано.

Після закриття Eх.ua користувачі Інтернету на знак протесту масово атакували сайти МВС, Президента, уряду, Партії регіонів, Нацбанку, СБУ тощо.

Українська антипіратська асоціація висунула звинувачення сайту fs.to

2 лютого 2013 року міліція відкликала вимогу про блокування порталу Eх.ua, а 3 лютого ресурс частково відновив роботу.

У червні минулого року Міністерство внутрішніх справ повернуло адміністрації файлообмінника Eх.ua обладнання, раніше вилучене для проведення експертизи.

Довідка УНІАН. USTR координує зовнішньоторговельну політику США і займається розробкою торговельного законодавства. Відомство було засноване у 1962 році і є частиною Виконавчого офісу президента США.

USTR щороку видає список, який включає країни, що не забезпечують адекватний і ефективний правовий захист інтелектуальної власності.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку