Ілюстрація REUTERS

Міністерство інформаційних технологій Індії постановило заблокувати 59 китайських мобільних додатків. Серед них є популярний відеосервіс TikTok.

Про це повідомляє PIB (державне Бюро преси та інформації).

Також в Індії перестануть працювати мобільні додатки китайській соцмережі WeChat, UC браузер, сервіс мікроблогів Weibo і багато інших. Гра Clash of Kings також у списку заблокованих.

Як пояснили в міністерстві, вважається, що ці програми завдають шкоди суверенітету і цілісності Індії", крім того, "їх використання загрожує безпеці держави" і громадському порядку.

Читайте такожThe Economist: Індія й Китай ведуть небезпечну військову гру, в якій може програти весь світ

Також говориться, що громадяни стали все частіше надсилати повідомлення про занепокоєння з приводу безпеки даних і конфіденційності через політику деяких додатків.

В уряді Індії передбачають, що після рішення про блокування китайських продуктів у індійських співробітників в сфері IT буде більше можливостей.

Як повідомляв раніше УНІАН, конфлікт між Індією і Китаєм розгорівся через спірні території, які фактично є кордоном між країнами, однак юридично кордон не визнавали до 1990-х років.

16 червня на цій території вперше за більш як пів століття, відбулися зіткнення між військовими обох країн. Індія заявила про загибель 20 військових.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram