этот материал доступен на русском

Українці назвали найбільш гостру для країни проблему – соцопитування

16:07, 21 лютого 2019
Суспільство
1147 0
Ілюстрація / REUTERS

Такі результати демонструє соціологічне дослідження Інституту соціальних технологій «Соціополіс», проведене з 8 по 15 лютого.

Читайте такожНове опитування підтвердило лідерство Зеленського серед усіх кандидатів у президенти

Найбільш гострою загальнодержавною проблемою для України на теперішній час, на думку опитаних, є воєнний конфлікт на Донбасі – вказану проблему назвали в числі трьох найбільш актуальних для України 57,3% респондентів. На другому місці за ступенем актуальності знаходиться проблема корупції в органах влади (її назвали в числі найбільш актуальних для країни 31,5% опитаних), а на третьому – високі тарифи на комунальні послуги та їхнє зростання (29,0%).

Довідка. Опитування проводилось з використанням методу особистого інтерв’ю face-to-face. Всього було опитано 2409 респондентів, які зареєстровані у 139 населених пунктах України. Вказана вибірка репрезентативна для всього дорослого населення України за ознаками статі, віку, регіону проживання і типу населеного пункту (міський населений пункт / село). Теоретична статистична похибка вибірки (з довірчою ймовірністю 0,95 та без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,0%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter