Щілини в стінах дитсадка з роками стають усе ширшими / скріншот

В Южноукраїнську Миколаївської області дитячий садок розпадається по цеглинах, очікуючи на ремонт вже 15 років.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Читайте такожЖінка облаяла таксиста за відмову везти її з дитиною без автокрісла (відео)

Садочок весь у тріщинах, через які видно вулицю. Щілини в стінах з роками стають усе ширшими, розходиться та протікає дах і ламається підлога. Деякі тріщини геть наскрізні – через них у приміщення навіть залітають горобці.

Садочок збудований на насипному ґрунті і, як кажуть освітяни, почав просідати. Перші тріщини з’явилися ще у 2005 році. За 6 років через аварійність закрили 6 груп, перевести дітей в інший заклад батьки не можуть, адже їх у місті всього 5 і всі переповнені.

Впродовж 15 років із дитсадка написали купу звернень, там побувало безліч комісій чиновників, утім, ремонту так і не дочекалися.

Цього року чиновники вирішили відремонтувати фундамент за допомогою смоли, на паперах на це витратили 5,5 млн гривень. Міський голова не виключає, що частина із цих коштів могла бути використана не за призначенням.

Тим часом, за словами місцевих мешканців, під загрозою руйнування й інші дитячі заклади. У бездіяльності люди звинувачують беззмінного начальника управління освіти, - мовляв той знав про проблему, але нічого не робив. Він, своєю чергою, виправдовується: за 13 років ініціював аж 3 геофізичні експертизи, лише остання підтвердила, що фундамент необхідно укріплювати, на що й спрямували 5,5 млн гривень.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram