"УНІАН-Підтримка": Екологічні інспектори зобов'язались перевірити якість води в Коростені після скарг місцевих жителів

16:03, 05 лютого 2016
Суспільство
73 0

Державна екологічна інспекція у Житомирській області зобов'язалася перевірити факти забруднення, стан водного об'єкта і якість води в Коростені.

вода СЭС / Фото: УНИАН

Про це йдеться у відповіді відомства на запит УНІАН з відповідного питання.

Так, в рамках проекту "УНІАН-Підтримка" жителі Коростеня повідомляють, що з дощового стоку, розташованого трохи вище за течією, через невеликий струмок (50 м від парку), у водну артерію потрапляють шкідливі речовини - вода стала сірою і має дивний запах.

"Цей стік давно захований під землю, і до річки виходить тільки труба. Не так давно хтось почав скидати в нього відходи і це кардинально змінило міську артерію", - зазначають городяни.

Вони стурбовані тим, що стоки, які потрапляють в річку Уж, можуть бути небезпечні для живих організмів в самій річці та на її берегах, а також для людей, які часто гуляють в парку ім. Островського.

***Новий проект провідного інформаційного агентства країни – "УНІАН-Підтримка" - створений, щоб допомогти українцям у вирішенні будь-яких проблем. Проект не концентрується виключно на питаннях у площині «громадянин-влада», команда агентства готова допомогти і в ситуаціях буденного характеру. Кожен може звернутися в редакцію з проблемою, яка його хвилює, навіть якщо це невдоволення складом Верховної Ради або нетверезим електриком з ЖЕКу, або іншими повсякденними життєвими ситуаціями.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter