Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Україна посіла 24-е місце в рейтингу найдешевших країн для життя

За підсумками 2015 року Україна посіла 24-ту позицію в рейтингу найдешевших для життя країн, складеному американським фінансовим порталом GoRankingRates.

Фото УНИАН
Україна посіла 24 позицію в рейтингу найдешевших для життя країн / Фото УНІАН

Всього в списку присутні 112 країн, які аналітики розташували від найбільш до найменш дешевих на підставі чотирьох ключових показників (купівельної спроможності при середній зарплаті в країні, індексу оренди, продовольчого індексу та індексу споживчих цін) і даних на підставі бази цін, передає DT.UA.

Відень визнано найкращим містом світу за рівнем життя, Київ на 176 місці

Серед 50 найдешевших країн для життя, ціна на оренду, щонайменше, на 70% нижча, ніж у Нью-Йорку. Продукти дешевші мінімум на 40%, а споживчі товари і послуги коштують мінімум на 30% менше.

Так, найдешевшою для життя країною стала ПАР. Друге місце займає Індія, третє – Косово. У топ-10 увійшли також Саудівська Аравія, Казахстан, Замбія, Оман, Парагвай, Чехія і Македонія. Польща в рейтингу знаходиться на 12 місці, Молдова – на 15, Угорщина – 38. Росія зайняла 39-у позицію. У десятці найдорожчих для життя країн названі Бермуди, Багами, Гонконг, Швейцарія, Гана, Норвегія, Ісландія, Кувейт, Японія, Сінгапур і Монголія.

Раніше Київ опустився на останнє місце в світовому рейтингу міст за вартістю життя, складеному швейцарським банком UBS за 2015 рік. Найдорожчим містом знову визнаний Цюріх.

GoRankingRates
GoRankingRates

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку