Нацрада проведе позапланову перевірку телеканалу "Україна"

17:35, 27 грудня 2016
Суспільство
729 0

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 27 грудня ухвалила рішення про призначення позапланової перевірки телерадіокомпанії «Україна» у зв’язку з трансляцією серіалу «Старша сестра», який не мав прокатного посвідчення.

Перевірку призначено через трансляцію серіалу, який не мав прокатного посвідчення/ obozrevatel.com

Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства.

«Моніторингами Національної ради в ефірі телеканалу 21 – 23 грудня зафіксовано трансляцію телесеріалу «Старша сестра» режисера  С. Васьковського. Водночас за інформацією, що була оприлюднена на офіційному веб-сайті Державного агентства України з питань кіно 21.12.2016, державну реєстрацію цього телесеріалу було скасовано й анульовано прокатне посвідчення. Таким чином, демонстрування значеного фільму в ефірі телеканалу «Україна» має ознаки порушення компанією вимог пунктів а), б) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», а також статті 1646 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – зазначається на сайті регуляторного органу.

Читайте такожРада дозволила штрафувати ТРК за заклики до війни і насильницького захоплення влади

З метою перевірки дотримання ліцензіатом зазначених норм законодавства йому призначено позапланову перевірку.

Як повідомляв УНІАН, у квітні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення винесла попередження телеканалу "Україна" за підсумками позапланової перевірки, яка проводилася у зв'язку з трансляцією телеканалом серіалу "Не зарікайся", в 66-й серії якого було "позитивно зображено бойовиків Донбасу".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter