Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Яценюк доручив створити базу даних про тимчасове житло і роботу для переселенців

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив створити єдину базу даних для переселенців, де вони зможуть отримати інформацію про тимчасове житло і роботу.

Арсений Яценюк  поручил создать базу для переселенцев / фото УНИАН
Арсеній Яценюк доручив створити базу для переселенців / фото УНІАН

За словами прем'єра, владі треба прийняти довгострокову стратегію, оскільки все, що робилося до цього, було тимчасовим і стосувалося переселенців з Криму. «Зараз стало зрозумілим, що питання не вирішиться в короткостроковій перспективі. Тому давайте в терміновому порядку зробимо єдину базу даних, щоб людина могла отримати інформацію про те, в якому регіоні для неї є тимчасове житло, можливість віддати дітей в школу, отримати роботу», - сказав Арсеній Яценюк, наголосивши, що люди повинні в онлайн режимі отримати необхідну інформацію.

В Україні кількість внутрішніх мігрантів перевищила 10 тисяч осіб - ООН

Також, за його словами, важливо оприлюднити інформацію по кожній області, необхідно залучити місцеві муніципалітети до допомоги переселенцям та тримати це питання на щоденному контролі.

Хмельниччина прийняла мешканців дитбудинку сімейного типу з окупованого Криму

Як повідомляв УНІАН, Росія в березні анексувала Крим, і дестабілізувала обстановку на сході України, направляючи туди озброєних терористів, в зв'язку з чим 15 квітня в Донецькій і Луганській областях почалася антитерористична операція. 4 червня перший віце-прем'єр Віталій Ярема повідомив, що для біженців з «критичних» областей підготовлено понад 30 тис. місць для тимчасового проживання - найбільше - в Черкаській області. Він відзначив, що лише за останній тиждень близько 15 тис. людей покинули територію Донецької області. За його словами, сформовано банк даних місць, куди можуть переселятися люди з небезпечних регіонів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку