Андрій Гусин завершить виступи за збірну України

20:31, 02 серпня 2006
Спорт
826 0

Він хоче попрощатися з болільниками 15 серпня

Андрій Гусин, який виступає за команду Самари "Крылья Советов" заявив про те, що має намір завершити свої виступи за збірну України. Він зазначив, що більше не працюватиме в такому напруженому режимі, якого вимагають ігри в національній команді.

"Рішення зосередитися після чемпіонату світу на грі в клубі дозріло у мене давно. Останні два роки все моє життя було підпорядковане одній меті – якомога успішніше виступити в Німеччині. Задля цього я перейшов і в "Крылья" - команду, де зміг підготуватися до чемпіонату світу якнайкраще. Я все життя пишатимуся тим результатом, якого ми досягли на першості планети. Тепер я більше не відчуваю бажання постійно грати в такому режимі, а відбувати на полі номер не звик", - пояснив своє рішення капітан самарського клубу.

Гусин підкреслив, що його рішення не пов`язано з особою головного тренера збірної України Олега Блохіна. "Так, Олег Володимирович - доволі специфічна людина, але це зовсім не є для мене головною причиною піти. Мені б хотілося попрощатися із збірною на очах у наших болільників 15 серпня, після матчу Україна – Азербайджан", - сказав футболіст.

Лента.ру

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter